رای به سایت :
907
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)
دوشنبه 28 خرداد 1397 -
پیام تبریک هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی
پیام تبریک هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی

سردار حسن زاده طی پیامی هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی را تبریک گفت.
calendar
تاریخ : 1394/02/13 - 14:12
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی (ع) سردار حسن زاده طی پیامی سالروز شهادت استاد شهید مطهری را گرامی داشته و به کلیه اساتید و معلمان ایران زمین تبریک و تهنیت کفتند. همچنین بدلیل نامگذاری این هفته در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عنوان «هفته عقیدتی سیاسی» این هفته را نیز به تمامی مربیان عقیدتی سیاسی بسیج تبریک گفته و قرار است طی مراسمی از این عزیزان تقدیر بعمل آید.

لازم بذکر است از روز 13 اردیبهشت 1394 گروه هایی از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی (ع) در قالب گروه های «سپاس معلم» با گل و شیرینی و لوح تقدیر به آموزشگاه ها و مدارس محدوده سرزمینی تردد نموده و از این عزیزان تقدیر بعمل می آید.

در ادامه متن تقدیر نامه سردار حسن زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی (ع):

 

و هو العالم

عارفان علم عاشق می شوند                          بهترین مردم معلم می شوند

عشق با دانش متمم می شود                          هرکه عاشق شد معلم می شود

چه زیبا سرود بزرگ معلم هستی هم اوکه قبل از ولادت بیآموخت عشق و ارادت را به طفیلی خاکین که حتی تکلم نمی دانست و اراده ای را تجربه نکرده بود. و خود، حضرت باری، اولین معلم هستی بر او آموخت و چراغ روشنی در او بیافروخت و عاشقانه بر خلقت خویش چشم دوخت  و تبارک گفت بر خویش. و در سرادق لاهوت با آهنگی از ملکوت فرمود:

الرَّحْمَنُ @ عَلَّمَ الْقُرْآنَ @ خَلَقَ الْإِنْسَانَ @ عَلَّمَهُ الْبَیَانَ @

که هان، ای جهانیان، من خدای رحمان، به رحمت ِگسترده ام، قرآن (خواندن) را بر انسان آموختم، او را بیافریدم و سخن گفتن بر او تعلیم کردم تا اندیشه و احساس خویش آشکار سازد.

و چه زیبا صفتی بود صفت تعلیم و تعلّم از خدای تا انسان که آموزد و بیاموزد. و پیام آوران وحیانی خویش را نیز بر این موهبت بیآراست که؛ « معلمی صفت خداست و هنر انبیاست.»

 

اساتید گرانقدر معلمان عالی مقام مربیان بزرگوار؛

مقام شامخ معلم آنقدر رفیع و ارزنده است که ستودن آن در حیطه کلام وسخن ، قطره ای از دریاست  و ناگفته های آن بسیار. بهانه ایست در سالروز عروج مردی از تبار پاکان و صالحان استاد شهید مرتضی مطهری، که معلمی را بر خویش فرض می دانست به پاس همه ی سخاوتمندی هایی که جنابعالی در عرصه تعلیم و تعلم داشته اید  خاضعانه سر تعظیم فرود آوریم و  تمام قامت به محضرتان اظهار ارادت نمائید.

رجاء واثق است  در زمره ی انبیاء الهی آن بزرگ معلمان تاریخ بشریت قرار گرفته، و مفتخر به ترویج  علوم خاصه ای گردید که مقدم مهدی موعود،  آن بلند مرتبه ناجی بشریت (ارواحنا فداه ) را با پیروی از آخرین زعیم امت علوی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی) رقم زنید.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی (ع)

سرتیپ دوم پایدار   حسن حسن زاده


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5987


tags
                                                   روز معلم        سردار حسن زاده        هفته عقیدتی سیاسی        ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی (ع)        مربیان عقیدتی سیاسی            
مطالب مرتبط