رای به سایت :
938
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)
چهارشنبه 04 ارديبهشت 1398 -
سردار شهادتت مبارک
سردار شهادتت مبارک

حاج حسین هم به خیل همرزمانش شتافت.
calendar
تاریخ : 1394/07/17 - 15:15
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از  ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)، صبح امروز خبر تاسف بار شهادت سردار حاج حسین همدانی را شنیدیم و در سوگ نشستیم.

سردار هنوز طنین صدای دلنشینت را در گوش دارم و حتی در میان راهروهای ناحیه یادم هست که نفس نفس می زدی ودیرت شده بود ولی حرفهای مرا بی پاسخ نگذاشتی. هنوز هم وقتی با بچه ها می نشینیم از خوبی هایت می گوئیم. و می شنویم که با همه ی پر کاری ات چقدر مواظب بودی بچه ها از خانواده غافل نشوند و حتی برایشان هدیه هم می فرستادی. نمی دانم چند ساله بودی که این گونه سر و صورت سفید کرده بودی و به خزاب دوران رنگ نکردی اما می دانم سالیان سال بود که در حسرت رفتن رفقا می سوختی. وحالا دیگر رسیدی به آنچه می خواستی.

بسیجی های مملکت خودمان که فرمانده شان را می شناسند و در سوگ نشسته اند. بخدا تازه بسیجی های سوری نیز تو را فراموش نمی کنند. اصلا بسیج تو را فراموش نمی کند.

فرمانده... فرمانده خداحافظ. تویی که خستگی را خسته کرده بودی حالا آرام گیر، ولی بدان که انتقامت را خواهیم گرفت و هزاران بلکه میلیونها مثل تو را برای دشمن آماده داریم. هرچند که تو یگانه بودی.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5987


tags
                                                   حاج حسین همدانی        حاج حسین شهادتت مبارک        ناحیه حضرت امیرالمومنین علی(ع)        سردار شهادتت مبارک        بسیج            

مطالب مرتبط