رای به سایت :
1542
محبوب
حوزه 172 فاطمه الزهرا (س)
ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -
اختتامیه دومین جشنواره نبأ
اختتامیه دومین جشنواره نبأ

این جشنواره برای شناسایی و توانمندسازی هنرمندان ارزشی و انقلابی و بکارگیری آنها برگزار می شود.
calendar
تاریخ : 1397/02/24 - 21:42
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 172 فاطمه الزهرا (س)  ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)،

اختتامیه دومین جشنواره فرهنگی هنری نبأ ساعت 5 بعد از ظهر روز دوشنبه 24 اردیبهشت در سالن آمفی تأتر دانشگاه پیام نور برگزار شد. با پخش کلیپ و قرائت قرآن برنامه آغاز شد و رئیس هیئت مدیره موسسه نبأ فرمانده ناحیه امیر در مورد هدف جشنواره که شناسایی هنرمندان ارزشی و انقلابی برای تربیت و رشد و بکارگیری آنان بود صحبت کردند. بعد از آن گروه سرود برنامه اجرا کرد سپس معاون فرهنگی سپاه حضرت رسول گفتند: هنر یعنی دمیدن روح تعهد در انسانها و کلام در قالب هنر تأثیرگذاری بیشتری دارد و این جشنواره برای شناسایی و توانمندسازی هنرمندان و استفاده در زمان لازم کاربرد دارد. پس حق جهاد را ادا کنید و با اخلاص از همه سرمایه های خود استفاده کنید.

سپس از برگزیدگان جشنواره تقدیر بعمل آمد در ادامه کلیپ در مورد مدافع حرم پخش شد و خواننده ارزشی آهنگ تو بسیجی هستی را اجرا کرد. در ادامه معاون فرهنگی سپاه سخنرانی کردند و گفتند انقلاب جمهوری اسلامی ایران بعد از 40 سال هنوز با همان ارزشها پابرجاست و متعلق به تمام اقشار جامعه است و به آرمانهای خود وفادار است. در چهلمین سالگرد آن باید از این ارزشها با تولیدات فرهنگی و هنری دفاع کرد.

سپس از برگزارکنندگان راهیان نور(سنگر آسمانی) و همچنین فرمانده ناحیه امیرالمومنین برای پشتیبانی راهیان نور و کمک به زلزله زدگان تقدیر بعمل آمد. در آخر هم از نفرات اول جشنواره تقدیر صورت گرفت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15100
زهرا کارتابمطالب مرتبط