پایگاه مقاومت بسیج شهید بابایی
 
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -

رای به سایت :
83
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 169 پیامبر اعظم (ص) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید بابایی
0
محبوب  
رای به خبر :
گزارش از حلقه های صالحین
گزارش از حلقه های صالحین

این حلقات صالحین ، از کار های بسیار خوب و برجسته است که گسترش کمّی و کیفی آن باید مورد توجه قرار. گیرد. مقام معظم رهبری
calendar
تاریخ : 1396/10/28 - 05:40

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید بابایی  حوزه 169 پیامبر اعظم (ص)  ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)،پایگاه شهید بابایی چهار حلقه ی فعال صالحین دارد که برای جذب نوجوانان و جوانان و پرورش نیرو های انقلابی کار امد برای اینده کشور برنامه های متفاوتی دارد.

در این گزارش ابتدا به شرح حلقه ی نو جوانان می پردازیم.

رده ی سنی نوجوانان شامل رده ی سنی 9 تا 13 سال می باشد.مربی این حلقه برادر محمد زرگر زاده هستند که ایشان علاوه بر اینکه فردی با خصوصیات اخلاقی برجسته ای می باشند به صورت تخصصی نیز از مهارت های بالایی از نظر روانشناختی با توجه به رشته دانشگاهی شان برخوردار می باشد.

ایشان گاهی اوقات حلقه ی خود را در زمین چمن برگزار می کنند تا بعد از اتمام جلسه ی حلقه در محیطی دوستانه با افراد حلقه ی خود فوتبال بازی کنند.همچینین گاهی تمام افراد حلقه ی خود را به هیات می برند و محیطی دوستانه ایجاد کرده اند که تمام افراد حلقه ی ایشان بدون غیبتی در کلاس هایشان حضور می یابند.برخی از تصاویری که در پایان خبر امده است مربوط به کلاس ایشان در زمین فوتبال مجتمع شهید بابایی می باشد.

مواردی که ایشان در کلاس مطرح می کنند به شرح زیر است:
۱. امر به ورزش و بیان دلایل علمی مفید بودن ورزش برای بدن

۲. بیان مسایلی مربوط به ارزش و جایگاه دین و توصیه به حضور مسجد و شرکت در نماز جماعت

۳. بیان مسایل روانشناسی ورزش با توجه به تخصص اصلی ایشان

 حلقه ی رده سنی جوانان که برادر علیرضا قاسم مربی این حلقه می باشند.با توجه به اینکه ایشان از تحصیلات حوزوی برخوردارند بدون بزرگنمایی می توان گفت نعمتی برای پایگاه محسوب می شوند.ایشان با برگزاری اردوهای مختلف تفریحی نظیر  پینت بال و استخر توانسته اند افراد زیادی را جذب حلقه های خود کنند.

همچنین با توجه به روحیات ایشان فضایی گرم و صمیمی در حلقه ی خود ایجاد کرده اند.مسایلی که در کلاس ایشان مطرح می شوند مسایل اعتقادی می باشد.در هفته گذشته کلاس اشنایی با سلاح را در مسجد امام سجاد(ع) مجتمع شهید بابایی برای افراد حلقه ی خود برگزار کردنددر این کلاس که با حضور کامل افراد حلقه برگزار شده بود به افراد نحوه ی باز و بسته کردن اسلحه ی کلاشینکوف توسط برادر علیرضا قاسم اموزش داده شد.

حلقه ی بزرگسالان که استاد ارجمند برادر علیپور هرهفته چهارشنبه شب ها کلاس آموزش قرآن کریم را بطور مداوم برگزار میکنند.. ایشان به حق از دانش خوبی در زمینه ترتیل و قرائت برخوردار می باشند.

در گزارش های بعدی به شرح حلقه های کودکان و بزرگسالان پایگاه شهید بابایی خواهیم پرداخت.


کلاس اموزش سلاح برادر قاسم-رده سنی جوانان
انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15340
حمید قنبریمطالب مرتبط