پایگاه مقاومت بسیج شهید بابایی
 
چهارشنبه 07 فروردين 1398 -

رای به سایت :
83
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 169 پیامبر اعظم (ص) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید بابایی
0
محبوب  
رای به خبر :
شرکت بسیجیان پایگاه شهید بابایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
جشن ورود به چهل سالگی انقلاب

شرکت بسیجیان پایگاه شهید بابایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

در روز ۲۲ بهمن ۹۶ دو دستگاه اتوبوس توسط پایگاه بسیج شهید بابایی و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برای حضور در راهپیمایی اماده گردید.
calendar
تاریخ : 1396/11/24 - 06:04

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید بابایی  حوزه 169 پیامبر اعظم (ص)  ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)،۳۹ سال گذشت و امسال جشن ورود به چهل سالگی درخت انقلاب را گرفتیم.

۳۹ سالی پر از ماجرا و فراز و نشیب،گاهی همراه خنده و شادی بود گاهی غم و ناراحتی که دشمن بر سر این ملت و مرز و بوم اورد.اگر ازین مملت انقلابی تعریف کنیم چاپلوسی نکرده ایم و عین حقیقت را گفته ایم.ملتی که ثابت کردند ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند تنها شعارشان نیست بلکه عین عملشان است .

وقتی یک صدا این شعار را جلوی فرمانده شان فریاد میزنند در حال دادن گزارش کار به فرمانده شان حضرت ایت الله امام خامنه ای اند نه صرفا دادن شعار بدون عمل.ملتی که فشار تحریم دشمن بر روی دوششان است و از طرفی بعضا شاهد اختلاص و دزدی برخی از ژن های برتر هستند اما هوشیارند و پشت رهبرشان ایستاده اند تا این نخاله ها را هم مانند شاه از کشور بیرون کنند و کشوری اماده ی ظهور حضرت ولی عصر(عج) بسازند.

اما در این میان اعضای پایگاه شهید بابایی نیز به ندای رهبرشان پاسخ دادند و امدند تا بخش کوچکی از۲۲ بهمن تماشایی باشند.

در روز ۲۲ بهمن ۹۶ از پایگاه بسیج شهیدبابایی دو دستگاه اتوبوس با همکاری سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به سمت محل برگزاری راهپیمایی روانه شد که در این گزارش عکس های ان را اورده ام.

به امید روزی که جشن ازادی قدس شریف را همراه با صاحب الزمان بگیریم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15340
حمید قنبریمطالب مرتبط