پایگاه مقاومت بسیج ام البنین (س)
 
پنجشنبه 22 آذر 1397 -

رای به سایت :
124
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 172 فاطمه الزهرا (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج ام البنین (س)
0
محبوب  
رای به خبر :
تحلیلی بر تحلیل

اغتشاش گرها اسلام را هدف گرفته بودند یا ملیت ایران را!!!!؟؟؟؟؟؟
calendar
تاریخ : 1396/10/18 - 12:19

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج ام البنین (س)  حوزه 172 فاطمه الزهرا (س)  ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع)،

در هر فتنه و اغتشاشی موارد زیاد و ریزی مورد نظر است .آنهایی که این فتنه را برنامه ریزی کرده بودند از ماه های قبل روی افکار عمومی بخصوص نوجوان ها و جوان ها کار کرده بودند و شاید هم برنامه ریزی کرده بودند و سعی در جهت دادن افکار عمومی از اسلام به سوی ملیت و از ملیت به سوی خودخواهی و خود محوری......

گرانی و فقر و بدون امکانات بودن...تضاد طبقاتی و بی عدالتی و ..... همه و همه همیشه و در همه دولت ها بوده و هست حال در یک دولت کمی بیشتر یا کمتر.....

اشک هر ایرانی با سوزاندن پرچمش در می آید و رگ غیرتش به جوش می آید.پرچم نماد غیرت و هویت هر کشوری است آیا اغتشاش گرها همان کسانی نبودند که در شیراز در سالروز تولد کوروش به سجده افتاده بودند و از ایرانی بودن دم می زدند!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

یا وقتی که عکس شهید والامقام یک کشور را پاره می کنند یا می سوزانند دلیل بر این است که از شهادت و شهید جدا شوند!!!!؟؟؟؟؟؟

من فکر می کنم اصلا چنین نبوده و چند گروه در ایران در اغتشاشات نقشی داشتند آن هایی که با هدایت و سرمایه خارجی دست به این کار زدند و گروه دیگر ساده لوح هایی که برای رسیدن به اهداف کوچکشان با آن مزدوران هم پیاله شدند.

و گروه آخر افراد نا آگاه و بیچاره ای بودند که بخاطر مبلغ اندکی پول و یا جوزدگی سینه سپر کردند و خیلی زود هم پشیمان شدند حال باید فکر کرد کدام گروه خطرناک تر هستند!!!!؟؟؟؟؟؟


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7324مطالب مرتبط